До Уваги Суб’єктів Господарювання, Громадських Організацій Підприємців, Об’єднань Підприємців!

Включення відомостей про громадські об’єднання до Реєстру громадських об’єднань здійснюється уповноваженим органом з питань реєстрації згідно з відомостями, що містяться в документах, які подаються громадськими об’єднаннями в порядку, передбаченому статтями 12, 13, 14, 16, 19 цього Закону. Статут громадського об’єднання, яке має намір здійснювати діяльність без статусу юридичної особи (у разі, якщо наявність статуту такого об’єднання передбачена рішенням про його утворення), може не містити положень, передбачених пунктами 5-8 частини першої цієї статті. 10.

громадське об'єднання підприємців

Така справа передається відповідному органу протягом трьох робочих днів з дня надходження заяви. Після закінчення дворічного строку органи, які здійснювали реєстрацію громадських організацій та спілок до ведення в дію цього Закону, забезпечують пересилання реєстраційних справ громадських організацій та спілок до уповноважених органів з питань реєстрації за місцезнаходженням громадських організацій та спілок. Громадське об’єднання може бути заборонено судом за позовом уповноваженого органу з питань реєстрації в разі виявлення ознак порушення громадським об’єднанням вимог статей 36, 37 Конституції України, статті 4 цього Закону.

Актуально На

Заборона громадського об’єднання має наслідком припинення його діяльності у порядку, встановленому цим Законом, та виключення з Реєстру громадських об’єднань. 3) видає (надсилає рекомендованим листом з повідомленням про вручення) громадському об’єднанню виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних arbyzunka.mk.ua осіб – підприємців – у разі змін у складі керівних органів громадського об’єднання. 18. Діяльність громадського об’єднання без статусу юридичної особи вважається припиненою з дня отримання повідомлення про таке рішення від особи, уповноваженої представляти це об’єднання, уповноваженим органом з питань реєстрації.

Останнім часом в Україні з’являється все більше ініціатив, спрямованих на його розвиток — від програми “Доступні кредити 5-7-9%” до інформаційно-освітнього ресурсу для підприємців “Дія. Бізнес”. У результатах пошуку відшукайте необхідну вам послугу або новину, що стосується цієї послуги, тощо. Якщо дані по компанії некоректно, або з помилкою внесені до першоджерела, рекомендуємо звертатися до розпорядника інформації, ми не можемо вносити зміни до державних реєстрів. Тепер ніяких. Взагалі цейс список з 7 лютого 2019 року (вступ в дію Системи нового валютного законодавства) та механізм спеціальних санкцій, які ще донедавна застосувало МЕРТ, скасовується (стаття 37 ЗУ «Про зовнішньоекономічну діяльність» Виключено).

Етапів Процесу Розбудови Підприємницької Діяльності Го

© 2022. При копіюванні чи цитуванні будь-яких матеріалів сайту посилання на pkrv.dp.gov.ua обов’язкове. Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер.

Підтвердження всеукраїнського статусу громадського об’єднання та відмова від такого статусу є добровільними. Порядок ведення Реєстру громадських об’єднань визначається Кабінетом Міністрів України. Найменування громадського об’єднання викладається державною мовою. Громадське об’єднання може також викласти свою власну назву, поряд з державною мовою, іноземною мовою або мовою національної меншини.